Kolejny sprzęt dla GGPR

W dniu 30 sierpnia 2021 r. podpisaliśmy umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego na realizację zadania publicznego.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 30 sierpnia 2021 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego podpisaliśmy umowę na realizację zadania publicznego pn.: „Wsparcie ratowników GGPR w wyposażeniu niezbędnym do zapewnienia porządku i bezpieczeństwa publicznego tj. prowadzenia statutowej działalności Stowarzyszenia.”. W ramach umowy Głuchołaska Grupa Poszukiwawczo Ratownicza otrzymała środki, które pozwoliły nam na zakup sprzętu koniecznego do prowadzenia działań poszukiwawczo-ratowniczych.

Wsparcie udzielone nam przez Województwo Opolskie pozwoliło na doposażenie GGPR w laptopa do prowadzenia działań planistycznych w zakresie poszukiwań, bardzo dobre nawigacje GPS marki Garmin, radiotelefony oraz profesjonalne latarki czołowe. Mamy nadzieję, iż pozyskanie przez nasze Stowarzyszenie powyższego sprzętu znacznie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców województwa opolskiego jak i wszystkich turystów odwiedzających południową część Opolszczyzny.

Warto dodać, że w dniu 16 października 2021 r. naszą bazę odwiedził Członek Zarządu Województwa Opolskiego – Szymon Ogłaza, który przyglądał się zakupionemu przez naszą grupę sprzętowi, a także przywiózł dla nas fantastyczną wiadomość – pozyskamy kolejny sprzęt, ale o szczegółach więcej za jakiś czas.

Środki otrzymane zostały w ramach otwartego konkurs ofert na wykonanie przez organizacje i inne uprawnione podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w roku 2021 zadań publicznych związanych z realizacją zadań Samorządu Województwa Opolskiego w zakresie wsparcia rozwoju instytucjonalnego i infrastrukturalnego organizacji i innych uprawnionych podmiotów celem realizacji działań na rzecz zapewnienia porządku i bezpieczeństwa publicznego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*